Laurențiu Reghecampf și Ana Maria Prodan, la Poliție. S-ar fi bătut SURSE
Laurențiu Reghecampf și Ana Maria Prodan s-ar fi bătut vineri, 23 septembrie, potrivit unor surse Main News. Cei doi ar fi ajuns la Secția de Poliție din Snagov. Ambii se acuză reciproc de loviri, iar în acest moment sunt audiați de polițiști.
Momentan, nu se cunoaște motivul care a declanșat conflictul dintre cei doi. Potrivit acelorași surse, urmează să fie emise ordine de protecție provizorii, pentru amândoi.
Amintim, în context, că Reghecampf și Prodan sunt în plin proces de divorț. Următorul termen în proces este fixat pentru joi, 28 septembrie, la Tribunalul Buftea.
În această vară, relația dintre cei doi a fost subiectul unui scandal, după ce, în luna iunie, Laurențiu Reghecampf a acuzat-o pe Anamaria Prodan că i-ar fi adus acuzații care i-ar putea afecta cariera. Potrivit acestuia, ea le-ar fi trimis un mail jurnaliștilor de la Bild în care susținea că fostul ei soț ar avea probleme cu alcoolul.
Cei doi au împreună un fiu. Potrivit unor surse citate de Gândul, Reghecampf a încercat în această seară să discute cu fiul sau, dar Prodan a refuzat să-i permită accesul în casă, astfel că a început conflictul între cei doi.
Foto: Inquam Photos / Bogdan Danescu



